غارنیوز

سایت تخصصی خبری آموزشی غارهای ایران

پنج شنبه01182018

Last updateجمعه, 19 آگوست 2636 1pm

Back شما اینجا هستید: خانه جستجو و نجات جستجو و نجات اخبار امداد و حوادث غار خانواده ۶ نفره کرمانی مفقود شده در غار یخی کوهرنگ پیدا شدند

خانواده ۶ نفره کرمانی مفقود شده در غار یخی کوهرنگ پیدا شدند

شهرکرد - معاون امداد و نجات هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری از مفقود شدن یک خانواده شش نفره کرمانی در غاریخی کوهرنگ خبر داد.

برومند جهانگیری در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه یک خانواده شش نفره کرمانی در غاریخی کوهرنگ مفقود شده بودند، عنوان کرد: طی گزارش مفقود شدن یک خانواده شش نفره مسافر اهل استان کرمان به نیروهای امدادی هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری، یک تیم نجات کوهستان به غار یخی کوهرنگ اعزام شد.

وی اظهار داشت: طی فعالت چند ساعته نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر این خانواده شش نفره که برای بازدید از غار یخی کوهرنگ به شهرستان کوهرنگ سفر کرده بودند از داخل غار یخی نجات پیدا کردند.

معاون امداد و نجات هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری ادامه داد: بارش شدید باران و وقوع طوفان در این منطقه برای این خانواده کرمانی مشکل ساز شده بود.

برومند جهانگیری ادامه داد: در این عملیات نجات بیش از شش نیروی امدادی هلال احمر حضور داشتند.

 

غار یخی کوهرنگ یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری در فصل زمستان و بهار به شمار می رود که سالانه مسافران بسیاری برای دیدن این جاذبه گردشگری راهی کوهرنگ می شوند.

منبع: خبرگزاری مهر 26 اسفند 1394