غارنیوز

سایت تخصصی خبری آموزشی غارهای ایران

جمعه01192018

Last updateجمعه, 19 آگوست 2636 1pm

Back شما اینجا هستید: خانه رویدادها رویدادها و کنگره ها رویدادهای بین المللی

اطلاعیه برگزاری کمپ غارنوردان بالکان

ظر به برگزاری کمپ غارنوردان بالکان با حضور غارنوردانی از کشورهای مختلف از تاریخ 1 تا 6 تیر 1395 (21 تا 26 ژوئن 2016) در کشور بلغارستان، علاقه‌مندان می‌توانند ضمن بررسی و مطالعه فایل پیوست که کلیت برنامه را مشخص نموده است درخواست حضور و‌ رزومه خود را حداکثر تا تاریخ 31 فروردین ماه 95 به کارگروه غارشناسی و غارنوردی این فدراسیون اعلام دارند.

مطالعه بیشتر...

اردوی غارنوردی اتحادیه غارشناسی بالکان- 1 تا 6 تیرماه

دهمین اردوی غارنوردی اتحادیه غارشناسی بالکان از تاریخ 1 تا 6 تیرماه در کشور بلغارستان برگزار می گردد. تاکنون 90 غارنورد از کشورهای بلغارستان، آلمان، یونان، مقدونیه، مولداوی، لهستان و ... ثبت نام کرده اند. کمیته برگزاری از تمامی غارنوردان جهت شرکت در این اردو دعوت کرده است. جهت اطلاعات بیشتر به http://balkancaverscamp.weebly.com مراجعه نمایید. 

مطالعه بیشتر...

سومین همایش بین المللی عکاسان غار- ترکیه

پس از برگزاري اولين و دومين  گردهمايي ( ٢٠١١ فرانسه و ٢٠١٣ ايتاليا ) تركيه ميزبان سومين گردهمايي عكاسان غار با رويكرد آشنايي عكاسان غار سراسر دنيا با يكديگر و همچنين تبادل اطلاعات و روش هاي مختلف عكاسي در غار مي بأشد .هدف اصلی از این همایش تنها دیدار دوستان از کشورهای مختلف و آشنا شدن با غارنوردان سراسر دنیاست تا بتوانند تجربیات خودمان را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.

مطالعه بیشتر...

دومین کنگره بین المللی غارشناسی حفره های مصنوعی HYPOGEA 2017

بدنبالبرگزاریموفقاولینکنگرهبینالمللیغارشناسیحفرههایمصنوعی HYPOGEA 2015  درشهررومایتالیا،دومینکنفرانساز 6 الی 10 مارس 2017 درشهرکاپادوکیایترکیهبرگزارمیشود

ارسال از سعید هاشمی نژاد

مطالعه بیشتر...

پنجاهمین سالگرد تاسیس اتحادیه جهانی غارشناسی UIS

بیست و سومین مدرسه بین المللی کارست"کارست کلاسیک" با عنوان غارها، کاوش و مطالعات همراه با پنجاهمین سالگرد تاسیس اتحادیه جهانی غارشناسی UIS از تاریخ 15 ژوئن تا 20 ژوئن در شهر پوستوینا کشور اسلونی برگزار خواهد شد.

مطالعه بیشتر...

اولین کنفرانس غارشناسی آسیا و دومین کنفرانس ترنس کارست

این رویداد از 6 تا 8 نوامبر 2015 در شهر هوبی در استان لیچوان در کشور چین برگزار می گردد. براساس اطلاعات مندرج در سایت پایان مهلت ارسال چکیده مقالات 1 سپتامبر می باشد و ثبت نام در کنفرانس از هم اکنون امکان پذیر است. لینک ثبت نام در ادامه مطلب موجود است...

ارسال از سعید هاشمی نژاد

مطالعه بیشتر...

فرصت عالی دستیار تحقیقات جهت دانشجویان بالاتر از مقطع لیسانس علاقه مند به علوم محیطی کارست

نیاز  فوری به دستیار تحقیقات جهت دانشجویان بالاتر از مقطع لیسانس  در موسسه تحقیقات محیط زیست و آب گوام در پاسیفیک غربی جهت دستیار تحقیقات بالاتر از مقطع لیسانس که ترجیحا در ابتدای سال 2015  شروع به کار نماید.

مطالعه بیشتر...

آغاز به کار سایت هفدهمین کنگره بین المللی غارشناسی 2017

سایت هفدهمین کنگره بین المللی غارشناسی 2017 آغاز بکار کرد. این کنگره به مدت یک هفته از 23 الی 30 جولای 2017 در نزدیکی شهر سیدنی برگزار خواهد شد. این کنگره فرصت خوبی برای ارایه مقالات مرتبط با غارشناسی، نقشه غار،عکس غار و ... خواهد بود.

http://speleo2017.com/index.html 

 

مطالعه بیشتر...

کارست شناسی در مناطق خشک-مارس 2015

به همت موسسه تحقیقات کارست مرکز تحقیقات آکادمی علوم و هتر اسلونی و سازمان جغرافیایی امارات متحده عربی از تاریخ دوم تا نهم مارس 2015 کنفرانس کارست شناسی در مناطق خشک در ابوظبی برگزار خواهد شد.  

مطالعه بیشتر...

کنفرانس بین المللی "کارست، آلودگی آبهای زیرزمینی و بهداشت عمومی"

 کنفرانس "کارست، آلودگی آبهای زیرزمینی و بهداشت عمومی" در تاریخ 27 الی 30 ژانویه 2016 در شهر سن خوان در کشور پورتوریکو برگزار خواهد شد.  بارها گفته ایم که مناطق کارستی نسبت به آلودگی مصون نیستند و کمبود اطلاعات در این مورد و ایجاد راهی جهت ارتباط آبشناسی و بهداشت عمومی را فریاد زده ایم. پس برای بیان تجربیاتتان به ما بپیوندید:...

مطالعه بیشتر...

چهاردهمین کنفرانس چند رشته ای سینک هول ها ، مهندسی و تاثیرات محیط زیستی کارست

چهاردهمین کنفرانس چند رشته ای سینک هول ها ، مهندسی و تاثیرات محیط زیستی کارست از تاریخ 5 الی 9 اکتبر 2015 در شهر روچستر ایالت مینه سوتا، آمریکا برگزار خواهد شد.

مطالعه بیشتر...