غارنیوز

سایت تخصصی خبری آموزشی غارهای ایران

پنج شنبه01182018

Last updateجمعه, 19 آگوست 2636 1pm

Back شما اینجا هستید: خانه رویدادها

رویدادها

جشنواره فیلم های مستند کوتاه غارنوردی و غارشناسی 2015

نکته قابل توجه این است که این فیلم های مستند باید بین 3 تا 15 دقیقه باشند. آخرین مهلت ثبت نام 13 سپتامبر و آخرین مهلت ارسال 20 سپتامبر می باشد. این فستیوال در تاریخ 26 سپتامبر در شهر کارلواک کشور کرواسی برگزار خواهد شد.

ارسال از سعید هاشمی نژاد 

مطالعه بیشتر...

برگزاری کارگاه آموزشی حفاظت از غارها ، استان گیلان

دفتر انجمن غار و غارشناسی ایرانیان در استان گیلان کار گاه آموزشی حفاظت از غارها را با محوریت غارهای استان گیلان در تاریخ 22 / 7 / 94 ساعت 19 برگزار می کند .

مطالعه بیشتر...

همایشی برای بزرگترین غار دست ساز ایران برگزار می شود

همایش «سنگ اشکن» بزرگترین غار دست ساز ایران روز ۲۶ شهریور ماه در جهرم برگزار می شود.

مطالعه بیشتر...

گزارش خوانی اکتشاف عیق‌ترین غار ایران؛ «جوجار» / چهارشنبه 22 مهر

گزارش خوانی اکتشاف عمیق‌ترین غار ایران؛ «جوجار» / چهارشنبه 22 مهر 94 از ساعت 16:30 الی 19 / آدرس: تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 18، ساختمان مرکزی شرکت ارتباطات زیرساخت، طبقه اول، سالن شهید نصرالهی. 

مطالعه بیشتر...

برگزاری اولین مرحله اردوی غارنوردی

به آگاهی مي‌رساند؛ کارگروه غارنوردی و غارشناسی این فدراسیون در نظر دارد با همکاری و تعامل هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان آذربایجان شرقی و قزوین و نظارت این کارگروه، به منظور استعدادیابی غارنوردی در سطح کشور و در راستای برگزاری اکسپدیشن‌های داخلی و خارجی سه مرحله این اردوها را در دو بخش آقایان و بانوان برگزار نماید ... 

مطالعه بیشتر...

فراخوان مقاله براي همايش ملي زمین شناسی استاد دكتر عبدالكريم قريب

دبیر همايش ملی استاد دكتر عبدالكريم قريب- بنيانگذار دانشگاه اراك و پدر علم زمين شناسي ايران، این همایش 15 مهرماه سال جاری با حضور صاحب نظران و علاقمندان اين حوزه در دانشگاه اراک برگزار می شود.

مطالعه بیشتر...

فراخوان نهمین همایش سراسری غارنوردان ایران

انجمن غاروغارشناسی ایران با میزبانی بخش غارنوردی گروه کوهنوردی فراز رشت برگزار می نمایند: نهمین همایش سراسری غارنوردان و غارشناسان ایران ( استان گیلان - شهر منجیل )

با حمایت و همکاری :   هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان گیلان، شورای شهر و شهرداری  منجیل، هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهر منجیل تاریخ برگزاری 25 و 26 اردیبهشت 1394

مهلت ثبت نام :  تا سه شنبه 22/2/1394

مطالعه بیشتر...

اکسپیدیشن بین المللی جستجو - اکتشاف و نقشه برداری غار(خراسان رضوی )

اکسپیدیشن بین المللی جستجو- اکتشاف و نقشه برداری غار توسط انجمن غار و غارشناسی ایرانیان استان خراسان رضوی و باشگاه غارنوردی کاوشگران مشهد با همکاری اداره کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی، مرکز زمین شناسی و اکتشافات معدنی منطقه شمال شرق و هیئت کوهنوردی خراسان رضوی با حضور غارنوردان و غارشناسانی از کشورهای ایران، بلغارستان، رومانی و لهستان برگزار می گردد.

مطالعه بیشتر...

آغازثبت نام کاندیدهای عضویت درسومین دورهیات مدیره انجمن غاروغارشناسی ایرانیان

خبرگزاری میراث فرهنگی – گردشگری – دومین دور هیات مدیره انجمن غار و غارشناسی ایرانیان در حال پایان اردیبهشت به کار خود پایان می‌ٔدهد که فعالیت‌هایی از جمله پاکسازی غارها در روز غار پاک، معرفی غارها به منظور حفاظت از آنها، توسعه گردشگری غار و ... را در کارنامه خود رقم زدند.

مطالعه بیشتر...

زير مجموعه ها